Tüm haberler
HABERLER

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK ŞİFALI BİTKİLERLE MÜMKÜN

12.03.2011 tarihinde bize ulaşan Halis Karakoç'un çok düşük olan sperm sayısı şifalı bitkiler sayesinde 11 milyona ulaşmıştı.


HALİS KARAKOÇ
Halis Karakoç, çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşan binlerce baba adayından biri. Denediği çeşitli yöntemler sonuçsuz kalınca Halis Bey'e "Sperm Kalitesi Arttırmaya Yardımcı Set" kullanmasını tavsiye edildi.

12.03.2011 tarihinde güncel test sonuçları ile bize ulaşan Halis Karakoç'un çok düşük olan sperm sayısı şifalı bitkiler sayesinde 11 milyona ulaşmıştı. Hasta ürünlerimizi kullanmaya devam ediyor.

Erkekte Kısırlık:
Erkekte sperm hücrelerinin üretiminde sayısal azlık (oligosperm), hareket azlığı
(astenosperm) veya yokluğu (azosperm), hücrelerin kümelenmeleri (aglütinasyon) gibi nedenler tek başına olabileceği gibi bütün bu faktörler bir arada bulunabilir. Bazen sperm hücresi, sperm kanallarının tıkalı olması nedeniyle dışarı çıkamaz
(tıkanıklığa bağlı azospermi) veya hücre yapımının olmayışı ile ilgili olan yapısal azospermi görülebilir.

Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepet detayları

Ad Soyad


TelefonTüm fırsat ürünleri

Tüm yeni ürünlermastercard visa

Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.