Tüm haberler
HABERLER

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK ŞİFALI BİTKİLER İLE ÇOK KOLAY

İbrahim Bey erken boşalma sorununu tamamen yendi.

LEYLA-İBRAHİM ŞAHİN

11 yıllık evli Leyla ve İbrahim Şahin çiftinin tek dilekleri çocuk sahibi olmak. Gitmedikleri hastane, denemedikleri tedavi kalmayan çift hiçbirinden sonuç alamadı. İbrahim Bey erken boşalma ve sperm kalitesindeki düşüklük gibi sorunlarının giderilmesi için erkeklere özel ürünümüzden sipariş etti.

Leyla ve İbrahim Şahin, yıllardır süren çocuk hasretlerini gidermek ve dertlerine çare aramak için bize başvurdu. İbrahim Bey erken boşalma sorununu tamamen yendi. İbrahim Bey'e "Sperm Kalitesi Destekleyici Set" kullanması ve stresten, sıkıntıdan uzak durması tavsiye edildi.

Sperm Kalitesi Düşüklüğü:
Erkekte sperm hücrelerinin üretiminin az olması ya da spermde hiç canlı hücre bulunmamasına azosperm denir. Ailelerin çocuk sahibi olamamalarının ilk sebeplerinden biridir. Eğer erkek sperminde hiç canlı hücre bulunmuyorsa azosperm ile karşı karşıyadır. Sperm yapımı ve olgunlaşmasına ait problemler, erkek kısırlığı nedenleri arasında en geniş grubu oluşturur. Sperm hücreleri, yeterli sayı, şekil veya hareket özelliklerinde olmamaları nedeniyle yumurtayı döllemeyebilirler.

Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepet detayları

Ad Soyad


TelefonTüm fırsat ürünleri

Tüm yeni ürünlermastercard visa

Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.