Tüm haberler
HABERLER

İLTİHAPLI ROMATİZMA

"Bitkisel ürünleri kullanmadan önce yürüyemiyordum, hatta ayakta bile duramıyordum. Şimdi Allah'a çok şükür istediğim gibi yürüyebiliyorum Ağrılarım da geçti, şükürler olsun"


YALDIZ ALKAN

Yaldız Alkan, hayatının son 3 yılını bacaklarındaki iltihaplanma ve romatizma ağrıları ile mücadele ederek geçirdi. Tıbbi tedavi ağrılarını geçici süreyle dindiriyor ama uzun vadede işe yaramıyordu. Üstelik yan etki dolu tıbbi ilaçlar, hastanın bünyesini günden güne daha fazla tahrip ediyordu. Tıbbi tedaviyi bırakıp şifalı bitkilere yönelmeye karar veren Yaldız Alkan, Ocak 2011'de bizi arayıp ürünlerimizi sipariş etti ve tarif edildiği gibi kullanmaya başladı.

"Bitkisel ürünleri kullanmadan önce yürüyemiyordum, hatta ayakta bile duramıyordum. Şimdi Allah'a çok şükür istediğim gibi yürüyebiliyorum. Ağrılarım da geçti, şükürler olsun"

Ürünlerimizi 3 ay boyunca düzenli olarak kullanan Yaldız Alkan, dizlerindeki ağrılar ve iltihaplanma problemleri tamamen ortadan kalkan hasta, ürünlerimizden son derece memnun kaldığını ve gördüğü herkese bitkisel ürünleri kullanmalarını tavsiye ettiğini söyledi. Şifalı bitkilerimizi kullanmadan önce yürümekte güçlük çeken, oturup kalkarken desteğe ya da yardıma ihtiyaç duyan Yaldız Hanım, bitkisel ürünleri 3 ay kullandıktan sonra bu şikayetlerinden de tamamen kurtuldu. Hasta ürünlerimizi kullanmaya devam ediyor.

Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepet detayları

Ad Soyad


TelefonTüm fırsat ürünleri

Tüm yeni ürünlermastercard visa

Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.