Tüm haberler
HABERLER

Tıpta Tedavisi Mümkün Olmayan MS Hastalığını Yenmek Üzere

'Yaşadığı ataklar hariç MS ile ilgili bir sorunu kalmayan Zerrin Hanım'a hastalığının iyiye gittiğini söyleyen doktorlar da bitkisel ürünlere devam etmesini önermişler.'

 
Gaziosmanpaşa'da ikamet eden kırk dört yaşındaki Zerrin Ortatepe ilk olarak 17 Şubat 2011 tarihinde Dr. Ömer Coşkun ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'mize geldi. Yirmi senedir Behçet hastalığı olan ve bir senedir de MS ile mücadele eden Zerrin Hanım'ın, ayrıca idrar yollarında iltihap ve kolesterol şikâyetleri vardı.

MS hastalığının altıncı ayında gözlerinde sorun yaşamaya başladığını ifade eden Zerrin Hanım, tamamıyla görme kaybına uğradığını ve bu nedenle karanlık odalarda yattığını söylüyor. Yine MS nedeniyle ağrılar çeken ve unutkanlık yaşayan Zerrin Hanım, kortizon kullanmaya başladığını ancak kortizon kullandıktan sonra ataklarının sıklaştığını ve dengesinin olduğunu ifade ediyor. Behçet hastalığı nedeniyle de dilinde uyuşma meydana gelen, ağzında yaralar ve bacaklarında da lezyon (doku zedelenmesi )oluşan hastamız, tıbbi ilaç kullandığını ancak olumlu sonuç alamadığını ifade ediyor.
Hastalıkları sırasında ne yapması gerektiğini düşünen Zerrin Hanım'a, tedavi için gittiği hastanelerdeki doktorlar tarafından takviye olarak bitkisel ürün kullanılması önerilmiş. Ayrıca TV'den yayınlarımızı izleyen annesinin de tavsiyesiyle Merkezimize gelmeye karar veren Zerrin Hanım, sağlık problemlerini Dr. Ömer Coşkun'a anlattı ve şifalı bitkilerimizden kullanmaya başladı.

Altı ay boyunca bitkilerimizi kullanan Zerrin Hanım,30 Şubat 2011'de Merkezimize kontrole geldi. MS nedeniyle görme kaybı yaşayan hastamız, doğal ürünlerimiz kullandıktan sonra % 70 oranında göremeye başladı. Yaşadığı ataklar haricinde bir sorunu kalmayan Zerrin Hanım'a MS hastalığının iyiye gittiğini söyleyen doktorlar da bitkisel ürünlere devam etmesini önermişler.

Yirmi senedir devam eden behçet hastalığı nedeniyle dilinde uyuşukluk, ağzında yaralar ve bacaklarında lezyon oluşan Zerrin Hanım'ın ürünlerimizi kullandıktan sonra bu şikayetleri de tamamen ortadan kalkmış. Merkezimize gelmeden on gün önce doktorların raporlarını incelediği hastamıza sonuçların süper olduğu söylenmiş.

Ayrıca iki sene boyunca idrar yollarındaki iltihap nedeniyle hastane hastane gezen ve kolesterol sorunu bulunan hastamızın, bu şikayetlerinden de eser kalmamış.

Tahlil sonuçlarını incelediği ve kan değerlerinden idrar sonuçlarına kadar bütün değerlerinin çok iyi durumda olduğunu ifade ettiği hastamızın, kortizon kullanmasaydı tereyağından kıl çeker gibi MS hastalığından kurtulabileceğini ifade eden Dr. Ömer Coşkun, bu hastalıkta kortizon tedavisinin en fazla % 15 fayda sağladığını ifade etti. MS hastalarının mutlaka güneş ışığını alması gerektiğini (güneş ışınlarının dikey geldiği 11.00-14.00 saatleri hariç) söyleyen Dr. Ömer Coşkun, hastamızın ataklarının yok olması için günde altı defa ardıç yağı ve karabuğday özü kullanmasını önerdi. Üç ay boyunca şifalı bitkilerimizden kullanacak olan Zerrin Hanım, tekrar kontrole gelecek.

Kardeşinin fıtık nedeniyle ameliyat olması gerekirken Dr. Ömer Coşkun'a gitmesini tavsiye ettiğini belirten Zerrin Hanım, kardeşinin ameliyata gerek kalmadan bu rahatsızlığından tamamıyla kurtulduğunu ifade ediyor. 'Ömer Hocamız sebep oldu, Rabbim şifasını verdi' diyen hastamız, herkese Dr. Ömer Coşkun'a gitmelerini tavsiye ettiğini söylüyor.

Tıpta tedavisi mümkün olmayan MS hastalığı ile ilgili önemli mesafe alan, behçet hastalığından kurtulan ayrıca idrar yollarındaki enfeksiyon ve kolesterol sorunları da tamamen geçen Zerrin Ortatepe'ye acil şifalar diliyor ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepet detayları

Ad Soyad


TelefonTüm fırsat ürünleri

Tüm yeni ürünlermastercard visa

Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.