Tüm haberler
HABERLER

Alzheimer Hastalığına Bitkisel Çözüm

Alzheimer Hastalığı, bellekte ortaya çıkan öğrenme, konuşma, akıl yürütme, yargılama, iletişim, günlük yaşam etkinliklerini sürdürme yetilerinde azalma ve davranışlarda değişikliklere yol açan ilerleyici bir beyin hastalığıdır.


İstanbul'da yaşayan 79 yaşındaki Zülfiye Hanım unutkanlık şikayetleri çekiyordu. Doktora giden Zülfiye Hanıma doktorlar Alzheimer teşhisi koydular. Doktorların tedavisinde yapılacak fazla bir şey olmadığını ve hastalık ile yaşamak zorunda olduğunu söyledikleri Zülfiye  Hanım şifalı bitkiler sayesinde eski sağlığına kavuştu.

Sağlıklı Yaşam Merkezi'mize bir umut ile gelen Zulfiye Hanım, şifalı bitkilerden faydalanmadan önce halsizlik çektiğini kendini her zaman yorgun hissettiğini, gün boyu uyuduğunu, unutkanlığının çok fazla olduğunu namaz saatlerini, ilaç saatlerini hatta bazen yemek yemeği bile unuttuğunu söyledi.

Kızı Hafize Hanım ''annem kendini sürekli bitkin hissediyordu, her şeyi unutuyordu. Tek başına dışarı çıkamıyordu bakımımıza muhtaçtı. Annemin bu durumu beni çok üzüyordu.''

Dr. Ömer Coşkun'un kendilerine önerdiği şifalı bitkileri muntazam olarak kullanan Zülfiye hanım tıbbi ilaçları tamamıyla bıraktığını ve tedavisini şifalı bitkiler ile sürdürdüğünü söyledi. Şifalı bitkileri kullanamaya başladıktan sonra kendini daha dinç hissettiğini vurgulayan Zülfiye Hanım ''artık kendimi daha zinde ve enerjik hissediyorum. Unutkanlığım tamamen geçti. Eskiden başörtümü bile bağlamayı unuturken şimdi bu sorunların hiçbiri kalmadı.''

Tedavisi modern tıp yöntemleri ile mümkün olamayan bir hastalık olan Alzheimer tedavisinde şifalı bitkiler olumlu sonuç veriyor. Modern tıbbın çaresiz kaldığı bu hastalığın tedavisi artık mümkün. Zulfiye Hanım bu mucizenin canlı kanıtı.

Eski sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Zülfiye Hanım artık namazını da kılıyor yemeğini de yapıyor. Yeniden Hayat programında Dr. Ömer Coşkun'un konuğu olan Zülfiye Hanım doktorumuza teşekkürlerini sundu.

Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepet detayları

Ad Soyad


TelefonTüm fırsat ürünleri

Tüm yeni ürünlermastercard visa

Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.