Tüm haberler
HABERLER

ŞİFALI BİTKİLER BEYİN TÜMÖRÜNÜ ÖLDÜRÜYOR

Her derde deva şifalı bitkiler sayesinde beyin tümörünü yok etmek mümkün


Beyin tümörü nedir?
Beyin tümörü ortaya çıktığında ,beyin hücreleri kontrolden çıkar , yakınındaki dokuların yerini alır ve onları sarar.Kontrolden çıkmış bu dokuların oluşturduğu geniş birliktelik tümör olarak adlandırılır.
 
Mandalina kabuğunun küçültücü etkisi var
Beyin tümörü tedavisi sırasında hastalara yeşil çay, ginseng, selenyum, E vitamini, çinko, soya yağı ve D vitamini takviyesi önerilir. Bu besin desteklerinin tümör erimesini hızlandırdığı iddia edilmektedir.
Hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde; mandalina kabuğunun beyin tümörünü azalttığı görülmüştür. Acai Berry'nin de aynı şekilde faydalı olduğu vurgulanmaktadır.
Araştırmalara göre; yaban mersini de tümörün kanlanmasını önleyip metastazı azaltmaktadır.
Ananasın faydası büyük
Bağışıklık sistemini güçlendiren ananas; vücutta sitokin (Hücrelerin birbirleriyle iletişimini sağlayan protein ve peptid grubu) üretimini artırır ve beyin tümörünün erimesini hızlandırır.
Renkli gıdalarla beslenin
Omega 3 beyin tümörlerinden koruyor.
Ananas ve ısırgan da çok faydalıdır.
Semizotu gibi sarı, yeşil, koyu kırmızı ve koyu siyah gıdalar; yani gökkuşağının yedi rengini içeren gıdalarla beslenmek koruyucu etki sağlar.

Sepetinizde ürün bulunmuyor
Sepet detayları

Ad Soyad


TelefonTüm fırsat ürünleri

Tüm yeni ürünlermastercard visa

Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.